Artykuły firmy super panel

Artykuły firmy super panel

Firma super panel proponuje artykuły, które idealnie się sprawdzą w budowlance. Poznaj ich asortyment - są to obróbki blacharskie, akcesoria montażowe, wielowarstwowe płyty, chłodnicze drzwi albo zabudowa nowoczesna.

Warstwowe płyty ścienne - co mieć na uwadze?

Obudowy lekkie dachów i ścian w obiektach przemysłowych czy też magazynowych, jak i budynkach użyteczności publicznej są nierzadko produkowane z materiału jakim są płyty warstwowe w okładzinach metalowych. Rdzeń, który znajduje się pomiędzy dwiema zewnętrznymi okładzinami metalowymi, słowem płytami, sprawuje funkcję izolacyjną. Doskonałe parametry izolacyjności oraz odpowiedni poziom efektywności to coś, co możemy osiągnąć dzięki zastosowaniu takich płyt warstwowych.

Płyty takie tworzy się wyjątkowo prosto i szybko. Dla sprawnej ekipy wykonawczej, zakładanie może potrwać zaledwie kilka godzin. Sposób takiej instalacji zawiera konkretne etapy, zarówno płyt ściennych jak i dachowych. Wyładowanie transportu za pomocą budowlanego sprzętu, montaż podkonstrukcji, lub też zdjęcie folii zabezpieczającej płyty to realizacje, z których składają się różne etapy. Każdy profil obiektu będzie zgodny dla takiego tworzywa, co bez wątpienia trzeba wiedzieć. Przemysł jest pierwszoplanowym celem, do którego są one zwykle realizowane.

Jakimi funkcjami dysponują drzwi chłodnicze i w jaki sposób należycie je dobrać do danego miejsca?

W przypadku pomieszczeń, w których temperatura wynosi od 0 do 5 stopni, drzwi chłodnicze okazują się z całą pewnością dobrym wyjściem z sytuacji. Przede wszystkim do ich pokrycia stosuje się takie materiały jak: stal kwasoodporna, stal powlekana, ale także jest możliwość wykonania lakierowania drzwi na obojętnie jaki kolor. Wyróżnić można przede wszystkim zawiasowe chłodnicze drzwi, które są przeznaczone w głównej mierze do wykorzystania w chłodniach lub miejscach o środowisku kontrolowanym. W centrum przetwarzania i dystrybucji żywności, napojów, a także wyrobów o podłożu farmaceutycznym lub w innych wnętrzach, w których to temperatura musi być prawidłowo dostosowana, sprawdzą się tego typu drzwi do chłodni. Na rynku z łatwością znajdą Państwo chłodnicze drzwi w dwóch kategoriach pojedynczej, a także podwójnej, jednakże można samodzielnie wytypować dopasowaną grubość właśnie takich drzwi chłodniczych. Nie ma potrzeby martwić się o parametry izolacyjne, ponieważ z uwagi na fakt, że każde z nich je posiadają. Jeśli chodzi o przymocowanie oprawy drzwi chłodniczych, można bez obaw przymocować ją do ściany sporządzonej z płyt warstwowych oraz standardowego muru. Wygodniejszą odmianą dla niektórych poszukujących tego rodzaju sprzętu mogą być przesuwne drzwi chłodnicze. We wnętrzach, gdzie prowadzony jest szybki ruch, najodpowiedniejsze okazują się drzwi wahadłowe, których nie ma potrzeby przy każdym wyjściu zamykać.