Artykuły sklepu super panel

Artykuły sklepu super panel

Sklep super panel posiada w swojej ofercie artykuły, które doskonale sprawdzą się w budownictwie. Poznaj ich ofertę - będą to obróbki blacharskie, akcesoria montażowe, płyty wielowarstwowe, chłodnicze drzwi czy też zabudowa nowoczesna.

Warstwowe płyty ścienne - o czym pamiętać?

Płyty warstwowe w okładzinach metalowych są materiałem nierzadko wykorzystywanym do lekkiej obudowy ścian i dachów w budynkach publicznej użyteczności oraz przemysłowych i magazynowych obiektach. Płyty te wyposażone są dwiema zewnętrznymi metalowymi okładzinami, a rdzeń zaklejony między nimi, zachowuje ważność izolacyjną. Prawidłowy poziom efektywności oraz doskonałe parametry izolacyjności to coś, co możemy osiągnąć dzięki użyciu takich płyt warstwowych.

Montaż płyt takich jest błyskawiczny i nieskomplikowany. Dla wzorowej grupy odtwórczej, zainstalowanie może zająć wyłącznie kilka godzin. Można oddzielić konkretne etapy takiego montażu, zarówno płyt ściennych a także dachowych. Montowanie podkonstrukcji, rozładunek transportu za pomocą sprzętu budowlanego a także zdejmowanie folii zabezpieczającej płyty to realizacje, z których składają się różnorodne etapy. Każdy profil obiektu będzie prawidłowy dla tego tworzywa, co zdecydowanie warto wiedzieć. Wykorzystywane są jednak głównie w celu fabrykacji.

W jakim miejscu przydatne na pewno okażą się drzwi chłodnicze i w jaki sposób je dostosować?

W pomieszczeniach, w których temperatura sięga od 0 do 5 stopni, dobiera się drzwi chłodnicze. Do pokrycia drzwi w szczególności wykorzystywana jest stal powlekana, stal kwasoodporna, jednak w sytuacji, kiedy chce się otrzymać wybrany kolor poddaje się je lakierowaniu. Do zastosowania w chłodniach i pomieszczeniach o środowisku kontrolowanym, zwykle wstawiane są zawiasowe chłodnicze drzwi. Tego typu drzwi do chłodni, z całą pewnością sprawdzić się mogą w centrum przetwarzania i dystrybucji żywności, napojów, a także wyrobów o podłożu farmaceutycznych lub innych miejsc, w których to temperatura powinna być najkorzystniej dla danych produktów dostosowana. Dostosowany rozmiar właśnie takich drzwi chłodniczych na rynku z łatwością znajdą Państwo we własnym zakresie, jednakże częściej niż zwykle występują chłodnicze drzwi w dwóch wersjach pojedynczej ale i również podwójnej. Aczkolwiek każde z nich mają doskonałe parametry izolacyjne. Do ściany wykonanej z płyt warstwowych lub standardowego muru, może być dołączona futryna takich drzwi chłodniczych. Dla wielu klientów rozsuwane drzwi chłodnicze zostaną najwygodniejszą odmianą. Jednakże w miejscach, gdzie wprowadzony jest prężny ruch, rewelacyjne okazują się drzwi wahadłowe, których nie trzeba bezustannie zamykać.